Каталог
Кошик Кабінет покупця
ГОРІХИ, СУХОФРУКТИ, СОЛОДОЩІ - ОПТОВА ТА РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ

Крупи та бобові

Порівняти товари (0)


Кунжут 99,98% Iндiя Оазіс 25кг

Кунжут 99,98% Iндiя Оазіс 25кг

Кунжут 99,98% Iндiя Оазіс 25кг ,врожай 2023року..

148,00 грн

Кунжут чорний

Кунжут чорний

Кунжут чорний \ упаковка 25кгКунжут чорний - це насіння рослини sesam, що не зазнало шліфування. За легендами саме він - чорний кунжут - входив до складу знаменитого еліксиру безсмертя. Він і сьог..

160,00 грн

Льон золотий насіння  Україна 25кг

Льон золотий насіння Україна 25кг

Семена белого льна содержат: белок, растворимые и нерастворимые пищевые волокна (диетическую клетчатку), витамины (В1, В2, В6, Вс, Е, F), минералы (марганец, магний, цинк, железо, селен), полинен..

32,00 грн

Льон коричневий

Льон коричневий

Льон коричневий Льон - це насіння, джерело кислот Омега-3, які є сильним антиоксидантом і захищають судини від холестерину та інших шкідливих відкладень. Також можна виокремити такі властивості Льону..

27,00 грн

Насіння Гарбуза Китай 25кг

Насіння Гарбуза Китай 25кг

Насіння гарбуза багате на антиоксиданти, тому, вживаючи 100 гр гарбузового насіння щодня, ваш організм буде надійно захищений від захворювань.Насіння гарбуза містить цинк і селен, які запобігають утво..

249,00 грн

Рис Басматі 1раз пропарений Оазис 1кг Індія (20кг)

Рис Басматі 1раз пропарений Оазис 1кг Індія (20кг)

Рис сорт басматі має неперевершений смак та аромат. Рис за формою тонкий та має видовжену форму, напівпрозорого кремового кольору. Властивості рису після приготування; рис розсипчастий, довгий має ап..

101,00 грн

Рис Басматі 2 раза пропарений Оазис 1кг Індія (20кг)

Рис Басматі 2 раза пропарений Оазис 1кг Індія (20кг)

Рис сорту "Басматі" - найкращий вибір для щоденного прийому. Басматі не склеюється. У цьому особливість сортів Басматі - відсутність клейкості. Він містить увесь необхідний запас поживних..

106,00 грн

Рис Басматі не пропарений Оазіс 1кг Індія (20кг)

Рис Басматі не пропарений Оазіс 1кг Індія (20кг)

Рис сорту "Басматі" - найкращий вибір для щоденного прийому. Басматі не склеюється. У цьому особливість сортів Басматі - відсутність клейкості. Він містить увесь необхідний запас поживних р..

111,00 грн

Булгур Туреччина

Булгур Туреччина

Булгур ,країна походження Туреччина,пакування по 25 в мішкахОпт цена за 1кг от 1т в USD 1,5курс USD черный рынок minfin. ..

65,00 грн

Маш

Маш

фасовка в пакет 4 кг Маш — продукт, широко известный в вегетарианских кругах, его также хорошо знают и те, кто придерживается здорового питания. Продукт богат минеральными вещест..

97,00 грн

Насіння соняшника

Насіння соняшника

Семечки подсолнечника — богатый источник витамина E, сильного антиоксиданта, играющего важную роль в здоровье слизистой оболочки и кожи, защищая клетки от повреждений, вызванных свободными радика..

37,00 грн

Рис Басматі Один раз пропарений Індія 5кг

Рис Басматі Один раз пропарений Індія 5кг

Рис сорт басматі має неперевершений смак та аромат.Рис за формою тонкий та має видовжену форму,напівпрозорого кремового кольору .Властивості рису після приготування;рис  розсипчастий,довгий має а..

93,00 грн

Чіа

Чіа

Семена чиа это удивительный продукт, который обладает большим количеством полезных элементов, влияющих на здоровье человека, добавляют в рацион, применяют для снижения ..

192,00 грн