Каталог
Кошик Кабінет покупця
ГОРІХИ, СУХОФРУКТИ, СОЛОДОЩІ - ОПТОВА ТА РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ

Спеції, пронощі

Порівняти товари (0)


Горіх Мускатний цілий

Горіх Мускатний цілий

Горіх Мускатний цілий  Мускатний горіх - це пряність із солодким ароматом, яка являє собою сіро-коричневе овальне ядро горіха тропічного вічнозеленого дерева, що використовується в тертому вигля..

775,00 грн

Паприка копчена

Паприка копчена

Паприка копчена - приправа, яку отримують із перцю чилі. Батьківщиною спеції вважається сонячна Іспанія! Там пряність називається "піментон". За ступенем "пекучості" розрізняють м'яку, середню і гостр..

395,00 грн

Бадьян цілий

Бадьян цілий

Бадьян - плоди дерев сімейства Бадьянові, що являють собою красиву 8-променеву зірку. Це класична кондитерська пряність у нас і в Європі, і найпопулярніша зі спецій Китаю. Дуже ароматна пряність із за..

987,00 грн

Гвоздика ціла

Гвоздика ціла

Найбільше застосування гвоздика отримала в різних маринадах (м'ясних, овочевих, рибних, грибних тощо). також додається в супи, компоти, пудинги. Чудово поєднується з корицею. А з чорним перцем добре с..

770,00 грн

Кориця паличка

Кориця паличка

Кориця в паличках - цінна пряність, що має приємний аромат і цілющі властивості. Ми звикли купувати мелену корицю для випікання булочок, приготування глінтвейну, але купуючи пряність у вигляді трубочо..

506,00 грн

Паприка мелена

Паприка мелена

Паприка меленаЦя приправа відмінно підходить для найрізноманітніших стравперші страви - надає приємний відтінок і легкий присмак перцю;м'ясне - особливо під час тушкування, також прянощі додають у фар..

181,00 грн

Перець духм'яний горошок

Перець духм'яний горошок

Перець духм'яний горошок Перець духм'яний горошок - це висушені плоди піменти (тропічного дерева). Плоди запашного перцю збирають перед їхнім дозріванням, сушать до твердої скоринки, потім скорин..

642,00 грн

Суміш духм'яних трав Прованські трави

Суміш духм'яних трав Прованські трави

Суміш запашних трав Прованські трави.Прованські трави - це універсальна приправа, родом із Провансу, південно-східного регіону Франції, що славиться безкрайніми полями, де росте не тільки лаванда, а й..

239,00 грн